Şişesi şık olan su önerisi

Lucky7

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Arkadaşlar termos alasıya kadar bir tane güzel su alayım dedim şişesini kullanırım diye. Var mı güzel şişesi olan 50 TL'ye kadar maden suyu normal cam su şişesine açığım? Şu an aklımda mila ya da damla var. Mila uygun geldi hem bir de uygun.

Arkadaşlar termos alasıya kadar bir tane güzel su alayım dedim şişesini kullanırım diye. Var mı güzel şişesi olan 50 TL'ye kadar maden suyu normal cam su şişesine açığım? Şu an aklımda mila ya da damla var. Mila uygun geldi hem bir de uygun.
Şişe mantıklı değil çünkü bir yerden sonra koku yapmaya başlıyor, onun yerine çelik termos daha mantıklı olur. Uzun vadede de ucuza gelir.

Üretici alacağınız cam şişe suyu 'kullan-at' diyor. Alüminyum kapaklarda bir o kadar tehlikeli. Uzun vadede bir parçanız olmamalı şişe.

Al bir tane iç şık olunca ne oluyor.

Hocam cam şişe lazım sıcak su koyunca plastikler eriyor camlar daha sağlıklı almışkende güzel gözükenini alayım dedim sırmanınki saki eyfel kulesi gibi ben onu niye alayım.

Üretici alacağınız cam şişe suyu 'kullan-at' diyor. Alüminyum kapaklarda bir o kadar tehlikeli. Uzun vadede bir parçanız olmamalı şişe.

Hocam 1 ay idare etsin yeter kafasındayım 1 aya termos alacağım zaten ve plastik şişeyide 4 gün filan kullandığım olduğundan rahatsız oldum cam almaya karar verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı