Sistem Alt+Tab atınca donuyor

CALLIST0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Oyun fark etmeksizin Alt Tab atınca donmalar oluyor. Neden böyle oluyor olabilir?
Edit: Alt Tab atınca PC takılıyor birkaç kez, başka herhangi bir olayda takılma veya donma olmuyor.
Ben işletim sistemine bağlıyorum. Çünkü deneme sürümündeyken böyle durumlar olmuyordu. Ben de sağ alttaki yazıdan rahatsız olup bir dosta söyledim. O da TeamViewer ile bağlanıp Gezginler'den bir şeyler indirdi. Windows orijinal gibi oldu. Ve gözlemlediğim kadarıyla genel olarak güncelleme gelince oluyor.
Ayriyeten reset atınca düzeliyor. Ve uzun bir süre yaşanmıyor.

RX 570.
Ryzen 5 2600.
8x2 16 GB RAM.
Gigabyte B450M S2H.
550W PSU.
1 TB HDD.

Harddisk ne kadar eski?

Merhaba dostlar. Oyun fark etmeksizin Alt Tab atınca donmalar oluyor. Neden böyle oluyor olabilir?
Edit: Alt Tab atınca PC takılıyor birkaç kez, başka herhangi bir olayda takılma veya donma olmuyor.
Ben işletim sistemine bağlıyorum. Çünkü deneme sürümündeyken böyle durumlar olmuyordu. Ben de sağ alttaki yazıdan rahatsız olup bir dosta söyledim. O da TeamViewer ile bağlanıp Gezginler'den bir şeyler indirdi. Windows orijinal gibi oldu. Ve gözlemlediğim kadarıyla genel olarak güncelleme gelince oluyor.

RX 570.
Ryzen 5 2600.
8x2 16 GB RAM.
Gigabyte B450M S2H.
550W PSU.
1 TB HDD.
Kaspersky ile tarama yapın bence.

RX 570.
Ryzen 5 2600.
8x2 16 GB RAM.
Gigabyte B450M S2H.
550W PSU.
1 TB HDD.

Siz korsan indirmişsiniz o yüzden kasması normal.

Hayır korsan bir şey olduğu için arka planda çalışıp kastırıyor lütfen araştırın derim.
Hocam bence siz araştırın. Windows 10 HDD için uygun değil. Bu yüzden geçerli işlemden farklı bir işleme geçerken donması normal. Korsan uygulamanın arkada çalıştığı kanısına nasıl vardınız? Arkadaşın görev yöneticisi veya bilgisayarına yakından baktınız mı?

Geri
Yukarı