Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor Hatası

Mertush

Centipat
Merhabalar, yeni aldığım bilgisayarıma Windows 10 Education kurdum. Skyrim modlamak için Nexus Mod Manager uygulamasını indirip kurmaya çalıştığımda "Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor" hatası aldım. Başka uygulama indirdiğimde böyle bir hata almıyordum. İnternette ne kadar baksam da işime yarar bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Merhabalar, yeni aldığım bilgisayarıma Windows 10 Education kurdum. Skyrim modlamak için Nexus Mod Manager uygulamasını indirip kurmaya çalıştığımda "Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor" hatası aldım. Başka uygulama indirdiğimde böyle bir hata almıyordum. İnternette ne kadar baksam da işime yarar bir çözüm bulamadım. Yardımcı Olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 560542

Kardeşim bu programı nereden indirdin. Yanlış bilgi vermek istemem ama bu hatadan şüphelendim. "Bulamiyor" kelimesinde "ı" harfi yerine "i" konulmuş. Windows da yazım hatası pek yoktur. Siz bir virüs taraması yaptırın. 😳

Kardeşim bu programı nereden indirdin. Yanlış bilgi vermek istemem ama bu hatadan şüphelendim. "Bulamiyor" kelimesinde "ı" harfi yerine "i" konulmuş. Windows da yazım hatası pek yoktur. Siz bir virüs taraması yaptırın. 😳
Windows 10 Education işletim sisteminin dili İngilizce ve orijinal. Sistem yüklendikten sonra Türkçeye çevirdiğim için böyle bir durum söz konusu çok yüksek ihtimalle. Programın kendisini de Nexus'un kendi sitesinden indirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı