Sistem ekran kartını görmüyor

Haaland9

Decapat
Daha fazla  
Oyunu ekran kartıyla açmak istedim ama ekran kartını bulamadım. NVIDIA denetim masası da kaybolmuş. Gizli ögelere gitmiş ekran kartı. Nasıl düzelteceğim bilen var mı?

Ekran görüntüsü 2022-12-11 161207.png

Ekran görüntüsü 2022-12-11 161144.png

Bir de bunu deneyin. Eğer okumaz ise Windows Update'yi çalıştırın güncelleme yapsın. Güncel sürücü indirirse ellemeyin. Eski indirmişse elle yenisini kurarsınız.

Bir de bunu deneyin. Eğer okumaz ise Windows Update'yi çalıştırın güncelleme yapsın. Güncel sürücü indirirse ellemeyin. Eski indirmişse elle yenisini kurarsınız.
Yine aynı olay. Görünmüyor yine.

Sıfırlasam olur mu?

Windows Update'den güncellemeleri kontrol et deyin sizin için çalışan bir sürücü kurmayı deneyecektir. Eğer çalışmaz ise sisteme format atmayı deneyebillirsiniz. Bunlar da işe yaramazsa kartı garanti kapsamında ise garantiye yollamayı deneyebilirsiniz. Zira bu yöntemler işe yaramazsa sorun donanımsaldır.

BIOS ayarlarında ekran kartını devre dışı bırakmış olabilir misiniz? Kapalı konumdaysa onu açın. Eğer o da olmuyorsa BIOS varsayılan ayarlarına dönderin bir tekrardan Windows'a dönün.

Windows Update'den güncellemeleri kontrol et deyin sizin için çalışan bir sürücü kurmayı deneyecektir. Eğer çalışmaz ise sisteme format atmayı deneyebillirsiniz. Bunlar da işe yaramazsa kartı garanti kapsamında ise garantiye yollamayı deneyebilirsiniz. Zira bu yöntemler işe yaramazsa sorun donanımsaldır.
Güncellemeleri denetle dedim Güncelsiniz yazısı geldi ama ekran kartı hala görünmüyor.

Şuan sürücü güncellemeleri diye bir şey gördüm indiriyorum olmazsa format atacağım mecbur.

Geri
Yukarı