Sistem Fişe Takınca Ses Gelme Sorunu

MelihGoldenRock

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Aerocool VX serisi 500 Watt PSU aldım. 3 gün önce kurdum, o gece çok yağmur yağdı, sürekli elektrik kesildi. 3-4 kez PC kapandı. Açılırken ekran kartının uyarı ışıkları yanıyordu, açılmadı. 30 sanıye sonra kendını resetleyıp öyle açılmaya başladı. Ve daha sonra 3 gündür evde yoktum, fişe takınca (zaten bu artık standart bir şey) 3-4 saniye çalışır gibi yapıp kapandı kendi kendine. Sonra düğmeye bastım ve ekran kartının uyarı ısıkları yandı, 30 sn sonra resetleyıp normal şekilde açıldı. Aynı elektrıkler gidip geldikten sonraki gibi. Hep boyle mı acılacak artık?
Şu fişe takınca açılma olayı kasayı aldıktan 3-4 gün sonra başladı. PC'nin fişini prize taktığım zaman bilgisayar açılır gibi oluyor, ben düğmeye basmadan kasadan sesler geliyor. 3-4 saniye sonra kapanıyor, ekran falan gelmıyor zaten. Ben açıyorum daha sonra. Fakat 1-2 aydır çözemedım. PSU'yu falan değiştirdim olmadı. Sorunumu çözebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı