Sistem geri yüklemeden sonra kopyalama hızı yavaşladı

Nealarus

Kilopat
Arkadaşlar, PC'yi açarken disk error hatası alıyordum, sistem geri yükleme yaptım, PC'yi açıp yedekleme yaptığım dedim, yedeklerimi flash atarken kopyalamanın yavaş olduğunu fark ettim. Bu normal bir şey mi?
15548087065838869627125289805441.jpg

Çözüm
Geri yükleme son çare değilse yapılmayacağını belirtmiştik önceden. Yeni olduğunuz için bilmiyorsunuz anlaşılan.
Geri yükleme sistem kararlılığını bozar. sfc /scannow ve chkdsk /f /r denetiminden geçirin sistemi. Sürücüleri kaldırıp güncelleri tekrar yükleyin.
Bilgisayarda HDD mi SSD mi var? Kopyalamaya çalıştığın cihaz USB 2.0 mı 3.0 mı? Çok parçalı dosya mı kopyalamaya çalışıyorsun? HDD kullanıyorsan HD Tune ile bad sector taraması yap. Hız içinde dediğim şartlara bağlı olarak normal olabilir olmayadabilir.

Geri yükleme son çare değilse yapılmayacağını belirtmiştik önceden. Yeni olduğunuz için bilmiyorsunuz anlaşılan.
Geri yükleme sistem kararlılığını bozar. sfc /scannow ve chkdsk /f /r denetiminden geçirin sistemi. Sürücüleri kaldırıp güncelleri tekrar yükleyin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı