Sistem geri yüklerken kapatma sonrası siyah ekran sorunu

Kaan_Altun

Decapat
Arkadaslar ben bilgisayarima format attim, sonra Nvidia sürücüler ve birkac sey silinince sistemi geriye döndürmek istedim, döndürme baslattim. Döndürme gerceklesirken PC'yi kapattım ve açınca siyah ekranla karşılaşıyorum. Nasil cozebilirim, lütfen yardım edin.

Çözüm
Formattan bahsettiğin eğer sistem geri yükleme ya da yedekten geri yükleme ise, yedekleme alanı için ayrılmış olan bölümde bir sorun olmuş olabilir. Şuan için yapabileceğin temiz kurulum yapmak gibi görünüyor. Eğer imkanın varsa o diski başka Pc'ye takıp dosyalarını kurtarmayı deneyebilirsin.
Formattan bahsettiğin eğer sistem geri yükleme ya da yedekten geri yükleme ise, yedekleme alanı için ayrılmış olan bölümde bir sorun olmuş olabilir. Şuan için yapabileceğin temiz kurulum yapmak gibi görünüyor. Eğer imkanın varsa o diski başka Pc'ye takıp dosyalarını kurtarmayı deneyebilirsin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı