Sistem her oyunda sabit 40 FPS veriyor

luzissv

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050 TI
İşlemci
İ7-11800H
Bilgisayarımda bir FPS kısıtlaması var. Oyunlara girdiğimde sabit 40 FPS alıyorum hiç değişmiyor kaç kere yeniden başlattım virüs taraması yaptım Malwarebytes'dan NVIDIA ayarlarını sıfırladım ama değişen hiçbir şey yok ve her oyunda böyle. FPS kısıtlamam var. Ama oyun içinde FPS kısıtlamam açık değil laptop modeli MSI GF63 Thin. Aşağıya bir görsel bırakıyorum Valorant'ta böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-31 162131.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-31 162131.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 25
Bilgisayarımda bir FPS kısıtlaması var. Oyunlara girdiğimde sabit 40 FPS alıyorum hiç değişmiyor kaç kere yeniden başlattım virüs taraması yaptım Malwarebytes'dan NVIDIA ayarlarını sıfırladım ama değişen hiçbir şey yok ve her oyunda böyle. FPS kısıtlamam var. Ama oyun içinde FPS kısıtlamam açık değil laptop modeli MSI GF63 Thin. Aşağıya bir görsel bırakıyorum Valorant'ta böyle.

Sisteme bir değişiklik yaptınız mı yakın zamanda NVIDIA denetim masasında FPS'i her zaman kısıtla var onu bir kontrol edin.

NVIDIA denetim masası>3D ayarların yönetilmesi>maksimum kare hızı kapalı mı yoksa 40 mı yazıyor. 40 yazıyorsa kapalıya çek büyük ihtimalle düzelir.

Aga dediğiniz her şeyi yaptım ama hala düzelmedi sıcaklıklarda normal ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım V-Sync'de açık değil denetim masasındaki o ayarı asla açmadım zaten

Tamamdır buldum arkadaşlar DDU'dan driver silip yeniden yükledim oldu iyi akşamlar

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı