Sistem Hızlandırmak İçin Program Önerisi

-Mustafa Yaman-

Hectopat
Evet arkadaşlar sanki laptopumda hafif kasma hissediyorum. Bu aralar çok program yükleyip sildim fakat hepsini ya revo ya da iobit'in kaldırma programı ile sildim. ASC kullanıyordum. Onu sildim ve Wise Care 365 denedim fakat onu da sildim. Şu anda ccleaner ve auglogics disk defrag kullanmaya başladım. İobitin programlarının hepsini sildim. Sizce neler yapılabilir daha da?

Zaten sistemin iyi ise yeterince hızlıdır. Hiç bir program çok çok daha hızlı hale getiremez. CCleaner yeterlidir. Diğer hızlandırma ile ilgili olan programları sil.

Advanced System Care kesinlikle tavsiye etmem. Sistemsel bozulmalar yaparak Windows'u kullanılamaz hale getirir. Ayrıca IObit firması hırsız bir firmadır. ASC ile açılan şu konulara bakınca daha iyi anlayabilirsin :

Advanced System Care İyi midir?
Advanced System Care 8?
CCleaner mi Advanced system care mi?
Advanced System Care Programını Öneririr Misiniz?
Advanced System Care Windows 8.1'i Bozdu
Advanced System Care Sisteme Zararı Var mı?
Advanced System Care ne işe yarar?

Size verebileceğim en etkili tavsiye görev yöneticisinde çalışan gereksiz arka plan işlemlerini sonlandırmanızdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı