Sistem Nereden Toplanır?

Buğra Koyuncu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben oyuncu bilgisayarı toplamak istiyorum. Vatan Bilgisayar'dan toplamayı düşündüm fakat biraz araştırma yaptım ve Vatan Bilgisayar normal piyasaya göre daha pahalı. Riskli olduğu için de internetten getirmeyi düşünmüyorum. Bilgisayar toplayabileceğim başka bir mağaza var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten getirtmek o kadar riskli değil. Kargoda yamulur bükülürse ürünü almadan direk gönderirsiniz. Tüm parçalar için 14 gün iade imkanınız var. En saçma kısım ise nerede oturduğunuzu söylemeden mağaza önermemizi istiyorsunuz. Bizim burada T... isimli bir mağaza var gel buradan mı topla dememizi bekliyorsun? (İstanbul'a 12 saat mesafedeyim.)

İnternet o kadar riskli değil, en kötüsü sadece kasayı Vatan'dan alırsın. Alabileceğin site olarak da Teknobiyotik, Sinerji, İtopya, İnventus gibi siteler var.

İnternetten getirtmek o kadar riskli değil. Kargoda yamulur bükülürse ürünü almadan direk gönderirsiniz. Tüm parçalar için 14 gün iade imkanınız var. En saçma kısım ise nerede oturduğunuzu söylemeden mağaza önermemizi istiyorsunuz. Bizim burada T... isimli bir mağaza var gel buradan mı topla dememizi bekliyorsun? (İstanbul'a 12 saat mesafedeyim.)
Antalya / Konyaaltı ' nda oturuyorum .

İnternetin ne riski var ki?

Güvenilir mağazalardan aldıktan sonra ne riski olsun?

Size üç tane uygun fiyatlı ve güvenilir site söyleyeceğim.

Teknobiyotik, Sinerji, İtopya.

Bu üç mağaza herkes tarafından tercih edilen güvenilir sitelerdir.

Üsküdar'da kendi mağazaları da var. Dileyen elden de alabiliyor.

Teknobiyotik kapıda ödeme imkanı da sunuyor. Diğerlerini bilmiyorum.

Elbette taksit imkanları da var hepsinde.

2017'deyiz. Korkalacak birşey yok. Artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Adam akıllı firmaların Teknobiyotik, Sinerji vb. mesai saatleri içinde devamlı müşteri temsilcisi var. İstediğin zaman ara, sor istediğini. Tüm parçaları aynı siteden alırsan toplayıpta gönderiyorlar. Parçada sıkıntı çıkma olasılığı mağazadan aldığınla aynı olasılık sonuçta adamlar içini bilemez. Üretici firmanın hatasıyla 10000'de 1 hatalı ürün çıkabilir ya da kargoda ezilir büzülür diye korkuyorsan anında iade yapabiliyorsun. Ürün bozuk çıkarsa. Hatta herhangi bir sebeb olmaksızın 14 gün iade hakkında var ama detayları bilmiyorum.

Devlet tüketiciyi korumak için kurum bile kurmuş. Mağdur olduğunu düşünürsen senın yerine dava bile açıyorlar. Söke söke hakkını alıyorsun. Bir ürünü 2 yıl kullanıp firma ayıplı mal olduğunu kabul ettikten sonra parasını geri alanlar bile var. Yani eskisi gibi öyle sattım bitti diye bir şey yok.
Tabi yine de siz adam akıllı güvenilir sitelerden alışveriş yapın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı