Sistem önerisi

milesone1

Zeptopat
Daha fazla  

2K için bu 4 sistem arasında kaldım. Bütçe olarak daha fazlasına çıkamıyorum maalesef sizce hangisini tercih etmeliyim?

2K için bu 4 sistem arasında kaldım. Bütçe olarak daha fazlasına çıkamıyorum maalesef sizce hangisini tercih etmeliyim?

En mantıklısı 6700 XT gibi duruyor.

Hiçbiri 2K için uzun ömürlü sistemler değil. Yani 4060ti 16 GB versiyonunu aldığınızı düşünürsek dahi hem RX 7600XT hem 4060Tİ belki FGR 3, DLSS ve FG ile 2K için düşünülebilir ama ham 2K için en azından 4070 ve RX 7700XT almanızı öneririm. RX 6700XT ise çok eski bir kart bence sıfır alınmaya değmez.

Cevabınız için teşekkür ederim. Dediginiz gibi 2K icin hiçbiri ham olarak yeterli değil 7700XT alabilsem çok iyi olurdu ama maalesef butcemi daha arttiramiyorum. FSR 3 ve fg ile 2K da oynayabilecegimi düşünüyorum. Peki sizce kaç yıl 2K da götürür? Ve almaya değer mi?

Cevabınız için teşekkür ederim. Dediginiz gibi 2K icin hiçbiri ham olarak yeterli değil 7700XT alabilsem çok iyi olurdu ama maalesef butcemi daha arttiramiyorum. FSR 3 ve fg ile 2K da oynayabilecegimi düşünüyorum. Peki sizce kaç yıl 2K da götürür? Ve almaya değer mi?
Bu optimizeler ile net bir şey söylemek zor, 2K cozunurlukte özellikle.

2K için uzun ömürlü sistemler değiller. İlla seçiceksen ultima sistem uygun. Assassin's king soğutucuda ekleyin.
Cevabınız için teşekkür ederim.dediginiz gibi
Evet ama ultima sisteminin SSD'si yetersiz gibi geldi ondan dolayı arttırdım bir de veların RAM'i ultimanin raminden daha hızlı fakat ultimada ASUS ekran karti kullaniyor bu yüzden ultimayi seçeceğim sanirim.

Cevabınız için teşekkür ederim.dediginiz gibi
Evet ama ultima sisteminin SSD'si yetersiz gibi geldi ondan dolayı arttırdım bir de veların RAM'i ultimanin raminden daha hızlı fakat ultimada ASUS ekran karti kullaniyor bu yüzden ultimayi seçeceğim sanirim.
Velar zaten alınmamalı, 7600XT daha güncel bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı