Rehber Sistem özelliklerine nasıl anakart eklenir?

Evet, DxDiag'dan bakmaya üşenenler veya Windows sürümü eski diye görünmeyenler için son. Anakart modelinizi biliyorsunuz fakat unutuyorsanız ekleme yöntemi çok basit. İlk önce kendi sitesinden winaero tweaker indiriyoruz. İndirme sitesi: Winaero Tweaker

Gördüğünüz gibi aşağı indirip işaretlediğim butona basıp indiriyoruz. Sonra inen ZIP dosyasını açıyoruz ve setup dosyasını açıyoruz. Devamı Next Next Next tüm kullanıcılara mı sözleşmeyi kabul et Next Next en sonunda install butonuna basıp kuruyoruz.

Sonra işaretlediğim yere OEM yazıyoruz ve çift tıklıyoruz.

Devamı istediğinizi yapıp Save Changes'e basmak işaretlediğim gibi. İsteyen logosunu ekler sitesini ekler benim anakartım MSI diye MSI yazdım. Sizin anakart modeliniz neyse onu yazın. Programı kurcalayıp belki de eski Görev Yöneticisi'ni bulursunuz onun içinde rehber gelecek.

DxDiag'dan bence kimse üşenmez ama yine de çok güzel olmuş.

Bende de 8.1 var diye DxDiag'dan görünmüyordu uzun zaman sonra bakarım diye koydum.
Windows 7'deki oyunları da 8.1, 10 ve 11 ile uyumlu getirmiş adamlar. Eski Görev Yöneticisi'ni de.

Windows 11'de anakart modeli ayarlarda yazıyor.
Wmware 7.1 yazdığı yerde

Bu arada rehber için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    22,6 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…