Sistem otomatik onarıma hazırlanıyor ekranında takıldı

paiser

Centipat
Daha fazla  
Bugün bilgisayari açtığımda şöyle bir şeyle karşılaştım.

IMG20230716161452.jpg

Önce bu ekran çıkıyor ardından bu ekran.

IMG20230716161925.jpg

Bu ekrandan sonra da bu ekran.

IMG20230716161736.jpg

Birkaç dakika bekledikten sonra ise siyah ekran verip aynı döngüye devam ediyor.

Otomatik onarıma hazırlanıyor > kişisel bilgisayarinizda tanılama yapılıyor > disk taraniyor > siyah ekran ve döngüyü tekrarla.

Neredeyse 3 saat boyunca bekledim ve hiçbir şey değişmedi aynı döngüyü tekrarlayıp durdu çözümü bilen var mı yoksa direk format mi atayım?

Eki Görüntüle 1864252

Eki Görüntüle 1864254

Eki Görüntüle 1864255

Birkaç dakika bekledikten sonra ise siyah ekran verip aynı döngüye devam ediyor.

Otomatik onarıma hazırlanıyor > kişisel bilgisayarinizda tanılama yapılıyor > disk taraniyor > siyah ekran ve döngüyü tekrarla.

Neredeyse 3 saat boyunca bekledim ve hiçbir şey değişmedi aynı döngüyü tekrarlayıp durdu çözümü bilen var mı yoksa direk format mi atayım?

Windows çökmüş sanırım eğer düzelmiyorsa format atın

Eki Görüntüle 1864252

Eki Görüntüle 1864254

Eki Görüntüle 1864255

Windows çökmüş elinizde format USB'sini varsa onu takın bilgisayarı açın kurun altında başlangıç onarma var onu yapın format atmak istemiyorsanız.

Geri
Yukarı