Sistem saniyelik siyah ekran veriyor

Jelibonnes

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, masaüstü bilgisayarımı kullanırken anlık saniyelik siyah ekran gelip gidiyor. Örneğin YouTube'dan bir videoyu tam ekran yapmak istediğimde, tam ekrandan çıkmak istediğimde, Chrome'u kapattığımda, bazen masaüstünde hiçbir şey yapmazken saniyelik bir siyah ekran gelip gidiyor. Monitör kaynaklı olmadığından eminim çünkü, gündüzleri iş bilgisayarımı aynı monitöre bağlıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. HP'nin HDMI kablosunu kullanıyorum, kabloda bükülme vb herhangi bir hasar da yok. Ekran kartımın güncellemesi geldiğinde hemen yapıyorum.

Merhabalar, masaüstü bilgisayarımı kullanırken anlık saniyelik siyah ekran gelip gidiyor. Örneğin YouTube'dan bir videoyu tam ekran yapmak istediğimde, tam ekrandan çıkmak istediğimde, Chrome'u kapattığımda, bazen masaüstünde hiçbir şey yapmazken saniyelik bir siyah ekran gelip gidiyor. Monitör kaynaklı olmadığından eminim çünkü, gündüzleri iş bilgisayarımı aynı monitöre bağlıyorum ve hiçbir sorun yaşamıyorum. HP'nin HDMI kablosunu kullanıyorum, kabloda bükülme vb herhangi bir hasar da yok. Ekran kartımın güncellemesi geldiğinde hemen yapıyorum.

Arka planda ekran kartı driverleriniz güncelleniyor olmalı.

Sistem özellikleri nedir?

AMD Ryzen 5 2600.
MSI B450M PRO- M.2 V2.
ASUS GeForce GTX1660 Ti ROG STRIX.
Corsair 2*8GB Vengeance DDR4 3000MHz.
Cooler Master Watt 80Plus 600W.
Adata SU630 3D NAND 2.5" SATA 3.0 SSD disk 480GB.

Arka planda ekran kartı driverleriniz güncelleniyor olmalı.

Ekran kartına güncelleme geldiğinde, NVIDIA GeForce Experience bildirimi geliyor o zaman güncellemeyi manuel yapıyorum, bunun haricinde zaten Windows'un otomatik güncellemelerini de ertelemiştim çünkü Windows'un bir güncellemesinden sonra bilgisayarımı kapatıp tekrar açtığımda ekran tamamen gelmemişti.

Geri
Yukarı