Sistem sıfırlanmıyor

ErdemTC

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Ben bilgisayarı sifirlarken %66'da takıldı sanıp yarida kestim. Sonra bilgisayarı açtığımda anakartımın logosu geliyor. Donanım kontrolü yapıyor. Onu da gectikten sonra siyah bir ekranda kalıyor. Hiçbir şey yok, mouse imleci vesaire. Yedek bilgisayarımdan format USB'si hazirladim. USB'yi seçiyorum, Boot menüden aynı seyleri tekrarlıyor. Ne yapmam gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben bilgisayarı sifirlarken %66'da takıldı sanıp yarida kestim. Sonra bilgisayarı açtığımda anakartımın logosu geliyor. Donanım kontrolü yapıyor. Onu da gectikten sonra siyah bir ekranda kalıyor. Hiçbir şey yok, mouse imleci vesaire. Yedek bilgisayarımdan format USB'si hazirladim. USB'yi seçiyorum, Boot menüden aynı seyleri tekrarlıyor. Ne yapmam gerek.
USB yi boot ederken biostan uefi mi diye bir kontrol et benimde başıma geldi ayarı değiştirmeyi ve USB yi görmüyor.

USB'yi doğru hazırlamamış olabilirsin. Rufus kullandın mı?

USB'yi Boot ederken BIOS'tan UEFI mi diye bir kontrol et benim de başıma geldi ayarı değiştirmeyi ve USB'yi görmüyor.

Galiba USB modu FAT32'de kaldı onu ayarlamayı unuttum sorun onda olabilir mi?
USB'yi doğru hazırlamamış olabilirsin. Rufus kullandın mı?

Rusuf kulandım fakat USB'nin dosya biçikini FAT32'de kaldı sorun orada olabilir mi?

Geri
Yukarı