Sistem Uyumlu mu? GTX 1650 I5 9400F

197823

Kilopat
Arkadaşlar kendimce bütçeme uygun bir sistem dizdim, aşağıdaki fiyatlar için öncelikle size şunu sormak istiyorum. Gelecek ay black friday indirimleri olacak onu beklemeli miyim? Yoksa Hepsiburada'daki indirimden faydalanmalı mıyım? Ve son olarak aşağıda ki sistem birbiri ile uyumlu mu, anakarta herhangi bir BIOS güncellemesi yapmam gerekmez değil mi?

Anakart: MSI B365M PRO-VDH Intel B365 2666MHz DDR4 1151 Pin mATX Fiyatı 457 TL

Ekran kartı: MSI Nvidia Geforce GTX 1650 Gaming X 4GB 128Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı 1189 TL

İşlemci: Intel Core i5-9400F 2.9GHz 9MB Önbellek 9.Nesil 1151p İşlemci incehesap.com 1021 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki şunu sormak istiyorum. Şu an iki üründe indirimde anakart ve ekran kartı, ekran kartı bu model almak istiyorum ama anakartta MSI olsun diye bir zorunluluğum yok. Sadece şu an indirimde diye ekledim değiştirmeli miyim yoksa iyi mi? Ve son olarak bu indirimler black friday zamanı da olur mu diğer parçalar için indirim bekleyeceğim zaten anakart ve ekran kartı indirimde olduğu için şu an alınır mı yoksa?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı