Çözüldü Sistem Windows 10 kurulum USB'sini görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

febnem

Picopat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte
Çalışan bilgisayarıma format atmayı denedim ama %3-4 olduğunda sürekli hata verdi. İnternetteki çözümleri denemeye çalışıyordum ama artık boot settingte kurulum USB'si görünmüyor. Bilgisayar USB'yi görmediği için o ekrana tekrar gidemiyorum SSD'yi de biçimlendirdiğim için sistem yok oldu. USB mi bozuldu diye telefona taktım telefon da göremedi ama USB formatından dolayı mı telefonda görülmedi yoksa USB mi bozuldu bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. Anakart Gigabyte marka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Umarım çözersiniz birkaç kere format atmışım dır böyle durumla karşılaşan sanırım sizsiniz.
Başka bir flash ile format attım bu sefer normal bir şekilde tamamlandı. Eski flashı ise hala hiçbir cihaz görmüyor tepki vermiyor. Ekolojik ömrünü tamamladı sanırım🤓
Hocam kusura bakmayın biraz komik ama sistemi nasıl yok etmeyi nasıl başardınız yani biçimlendirme işlemini nasıl yaptınız tam olarak onu anlamadım ama hocam tam anakart modelini verseydiniz daha iyi olurdu ancak sistem yoksa format USB doğru hazırladıysanız bazı sistemler otomatik kurulum ekranını atıyor format USB yanlış hazırlamış olabilirsiniz Windows kaç kuruyorsunuz.

Normal format atar gibi diski temizledim. Kurulum esnasında hata verdi sürekli. Sonra da USB'yi görmemeye başladı.

Normal format atar gibi diski temizledim. Kurulum esnasında hata verdi sürekli. Sonra da USB'yi görmemeye başladı.

Enteresan BIOS pilin sökün biraz bekleyin tekrar takın boot menüye girin USB görünmüyorsa BIOS üzerinden ayar yapmanız gerekibilir eğer ki Secure Boot hatası alıyorsanız Secure Boot'u kapatın BIOS'unuz eski mi yoksa yeni mi?

Enteresan BIOS pilin sökün biraz bekleyin tekrar takın boot menüye girin USB görünmüyorsa BIOS üzerinden ayar yapmanız gerekibilir eğer ki Secure Boot hatası alıyorsanız Secure Boot'u kapatın BIOS'unuz eski mi yoksa yeni mi?

BIOS güncel boot ayarlarının hepsini kurcaladım hala görmüyor başka bir bilgisayardan USB'yi biçimlendirip baştan ISO yazdırmayı deneyeceğim.

Umarım çözersiniz birkaç kere format atmışım dır böyle durumla karşılaşan sanırım sizsiniz.
Başka bir flash ile format attım bu sefer normal bir şekilde tamamlandı. Eski flashı ise hala hiçbir cihaz görmüyor tepki vermiyor. Ekolojik ömrünü tamamladı sanırım🤓

Çözüm

Geri
Yukarı