Sistem yavaşladı

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Macunlar yenileneli 15 gün oldu, düne kadar hiçbir problem yoktu.
Kasmaya başladı. Neredeyse 120 FPS kaybı oldu. Sıfırdan tekrar format attım, her şeyi geri yükledim fakat hala aynı. Sebebi nedir bilmiyorum? Tahmini olan var mı?

Kasmaya başladı. Neredeyse 120 FPS kaybı oldu. Sıfırdan tekrar format attım, her şeyi geri yükledim fakat hala aynı. Sebebi nedir bilmiyorum? Tahmini olan var mı?
İşletim sistemi nedir?

Driverları kurdun mu?

Bilgisayarda crack indirdiğin bir şey var ise sil direkt. Ben de geçen yaşadım. Crack AOH2 yükledim, kullandığım 2 tane antivirüs programı var Window'sunkini saymazsak. Hiçbiri bulamadı, sonra sileyim dedim AOH2'yi düzeldi. Bir dene bence crack indirdiğin bir şey var ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 pro idi durduk yere bu oldu tekrar yaptım yine win 11
Dostum windows 11 lerde veri tasarrufu adında karbon salınımını azaltmak adına yapılan bir yavaşlatma var kasıtlı olarak oluyor bunun bir tutarlılığı yok bazen çok performanslı oluyor bazen de çok can sıkıcı görev yöneticisinde görebilirsin bahsettiğim şeyi. Çift yaprak şeklinde gözükür yavlaşayan görevlerin yanında oyun yada yüksek performansla çalışan şeyleri pek etkilemez ama masaüstünde gezinti yaparken veya tarayıcıda gezinirken anlayabilirsin. Çok yüksek ihtimalle fps kaybının sebebi oyunun crack yada işletim sisteminde kayıtlı olmayan bir platformdan oynamandan kaynaklı başka oyunlarda da deneyip net bir bilgi verirsen sorun odaklı gidebiliriz.
Özelllikle dizüstü bilgisayarlarında performansa bir hayli zararı oluyor. Ben kapatmadım ama kapatmaya yönelik muhakkak bir seçeneği mevcuttur son çare olarak güncellemeleri geri almaya kadar gidebilirsin. Erken zamanda çözmen dileğiyle eğer çözüm sunarsan buraya eklersinki. Diğer form kullanıcıları da faydalansın.

Geri
Yukarı