Sistem yeniden başlatılıyor

erginalembey

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kısaca konuya gireyim. GTA 5 oynarken PC'de ekran 2 defa gidip geldi. Oyun dondu ve ani bir şekilde yeşil ekran gidip geldi. En sonunda PC kendini resetledi. Sonra açıldı, 2 dk sonra yeniden resetledi. Sonra kapat aç yaptım kendi kendine kapandı ayrıca ilk defa yaşamadım CS:GO, WOT, WT aslında oynadığım çoğu oyunda yaşadım bu olayı. PC alalı 6 ay oluyor. Başka forumlarda yazdım fakat düzgün cevap gelmedi. Son çare Technopat (sürücülerin hepsi güncel) R3 1200, Power Boost 500W PSU, Gigabyte A320M, Sapphire RX570 4 GB ITX, 8 GB 3000 MHz RAM.

Arkadaşlar kısaca konuya gireyim. GTA 5 oynarken PC'de ekran 2 defa gidip geldi. Oyun dondu ve ani bir şekilde yeşil ekran gidip geldi. En sonunda PC kendini resetledi. Sonra açıldı, 2 dk sonra yeniden resetledi. Sonra kapat aç yaptım kendi kendine kapandı ayrıca ilk defa yaşamadım CS:GO, wot, WT aslında oynadığım çoğu oyunda yaşadım bu olayı. PC alalı 6 ay oluyor. Başka forumlarda yazdım fakat düzgün cevap gelmedi. Son çare Technopat (sürücülerin hepsi güncel) R3 1200, Power Boost 500W PSU, Gigabyte A320M, Sapphire RX570 4 GB ITX, 8 GB 3000 MHz RAM.

Yeşil ekrandan dolayı belki minidump oluşmuştur.
@Recep Baltaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı