Sistemde bir anda ekran gitti

deniz8943

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
Gigabyte
Ekran kartı
İşlemci
Anakart
ASUS PRIME B450M-K II
İşlemci
AMD RYZEN 5-5600G
Sanal makine kullanırken bir anda ekran gitti klavye ışıklar yanmıyor mouse RGB yanıyor HDMI televizyona taktım ikisinde de sinyal yok ne yapabilirim?

Sanal makine kullanırken bir anda ekran gitti klavye ışıklar yanmıyor mouse RGB yanıyor HDMI televizyona taktım ikisinde de sinyal yok ne yapabilirim?

Ekran kartınızda veya HDMI kablonuzda bir sorun var mı kontrol ettiniz mi?

HDMI kablosu ve VGA kablosunda sorun yoktu anakartta daha önce böyle bir sorun olmamıştı en fazla PC donmuştu 5 dakikalığına.

Evinizde herhangi bir çalışan ekran kartı ve HDMI kablosu var mı? Onlarla bir deneyin.

HDMI kablosunu değiştirdim sorun aynı evde hiç ekran kartı yok bilgisayardada ekran kartı yok.

Genellikle sorun ekran kartında veya kabloda olur sinyal yok hataları. Sisteminizin garantisi devam ediyorsa göndermenizi öneririm.

Pek bu nedenden olacağını düşünmüyorum ama ekran kartınızda bir problem olabilir mi? Ve sanal makineye verdiğiniz sistem nedir?

Windows 11 Insider dev (geliştirme kanalı) 23595 kullanıyorum sanal makinede 22631.2428 kullanıyordum.

Genellikle sorun ekran kartında veya kabloda olur sinyal yok hataları. Sisteminizin garantisi devam ediyorsa göndermenizi öneririm.

Sistem toplama :)

Yeni konular

Geri
Yukarı