Sistemde ekran kartı farklı görünüyor

Enesanna

Centipat
Laptop bilgisayarımda sağ alt kısmında Radeon Graphics yazıyor fakat çalıştırdan bakınca farklı bir ekran kartı gözüküyor. Anlamadım. Bilgisayarım Dell marka bir laptop.

Screenshot_2023-06-08-00-47-57-947-edit_com.instagram.android.jpg

Laptop bilgisayarımda sağ alt kısmında Radeon Graphics yazıyor fakat çalıştırdan bakınca farklı bir ekran kartı gözüküyor. Anlamadım. Bilgisayarım Dell marka bir laptop.

Eki Görüntüle 1811591
Laptoplarda dahili ve harici ekran kartı olur. Dahili ekran kartını normal, günlük kullanımda kullanırsın, ekran kartını da oyun oynarken falan. Yani sorun yok.

Eki Görüntüle 1811591
Benim laptobumda aynı şekilde iki ekran kartı var biri dahili intelin diğeri harici nvidianın ama diğer ekran kartı display 2 adı altında gösteriyor. Sizde niye göstermiyor anlayamadım acaba yanda gösteriyorda fotoğraf karesi dışında kaldığı için mi göremiyoruz?

Benim laptobumda aynı şekilde iki ekran kartı var biri dahili intelin diğeri harici nvidianın ama diğer ekran kartı display 2 adı altında gösteriyor. Sizde niye göstermiyor anlayamadım acaba yanda gösteriyorda fotoğraf karesi dışında kaldığı için mi göremiyoruz?
Driverını yüklememiş de olabilir. Ki muhtemelen yüklememiş çok güzel bir yere parmak atmışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı