Sistemde klavye gecikiyor

Selim3162

Femtopat
Daha fazla  
Klavyeyi alalı 1 yıl falan olmuştur, modeli Rampage KB-R206 Select. Klavyede oyun içerisinde rastgele aralıklarda 8-9 saniye önce yaptıklarımı uyguluyordu, geç tepki vermeye başladı ve canımı çok sıktı. Başka bir klavye taktım, o da bu sorunu verdi ama daha azdı. Sorun anakartta olabilir mi veya giriş çıkışlarında? Veya klavyelerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeyi alalı 1 yıl falan olmuştur, modeli Rampage KB-R206 Select. Klavyede oyun içerisinde rastgele aralıklarda 8-9 saniye önce yaptıklarımı uyguluyordu, geç tepki vermeye başladı ve canımı çok sıktı. Başka bir klavye taktım, o da bu sorunu verdi ama daha azdı. Sorun anakartta olabilir mi veya giriş çıkışlarında? Veya klavyelerde.
Hangi oyun?

Hocam anakart modelinizle uyumlu olan USB kontrolcü sürücülerinin güncel olduğundan emin misiniz? Bi' kontrol edin isterseniz.

Klavyen bluetooth mu? Ben de Logi K270'de aynı sorunu yaşıyorum ve yabancı forumlarda bayağı araştırma yaptım, sorunun genellikle USB girişlerinin cihazınıza uzaklığından kaynaklandığı yazıyordu. Uzatma USB alınca çoğu kişininki düzelmiş. Ben henüz denemedim.

Klavyen Bluetooth mu? Ben de logi K270'de aynı sorunu yaşıyorum ve yabancı forumlarda bayağı araştırma yaptım, sorunun genellikle USB girişlerinin cihazınıza uzaklığından kaynaklandığı yazıyordu. Uzatma USB alınca çoğu kişininki düzelmiş. Ben henüz denemedim.

Başka bir Windows hesabım vardı oyunu oradan açtım yanlışlıkla oynayayım dedim sorun yoktu garip bir şekilde anlamadım sende dene istersen klavyem kablolu.

Geri
Yukarı