Çözüldü Sistemde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

cako.tr

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
intel hd graphics
İşlemci
İntel celeron 847
Merhaba arkadaşlar bugün bu sorunu yaşamaya başladım. Sadece Roblox'a girince yaşıyorum ama bunun kaynaklanma sorunu büyük ihtimal bilgisayarımın çöp olmasından kaynaklanıyor Roblox'a girince mavi ekran alıyorum yardım edenlere teşekkür ederim <3.

Ozür diliyorum dumpu yanlış yere koymuşum kafam karıştı.
Minidumplarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey diyemem ne şekilde kontrol edildiğini bilmiyorum. Çözüm istersen istediklerimi eksiksiz yapman gerek.

Assd ne onu pek anlamadım.
Hocam bir de götürdüğüm bilgisayarcı HDD'de bir sorun olmadığını söyledi ve robloxa Update geldikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım dediğimde Roblox'tan kaynaklanıyor yeni Update bekle dedi.

Yardım eden herkese teşekkür ederim ama umudumu kestim. Çok uğraş veriyor ve zaten bu bilgisayar çöp gereksiz yere uğraşmaya değmez tekrardan teşekkürler.

Okuma yazma hızı testini de paylaş.
ASSD ile yapabilirsin.
Biliyorum aşırı geç yazıyorum umudumu kesmiştim ben ancak bir hdtunes'ten kontrol edeyim dedim ve önüme bunlar çıktı.
ilk 2 fotoğraf sağlık durumuna ait ancak 2. fotoğrafta yazan yazı sorunun hdd'den olduğunu netleştiriyor. birazdan okuma yazma ve hata taramayı göndereceğim.
ee.PNG
resim_2023-07-14_093532699.png

Geri
Yukarı