Sistemde "no Signal" hatası

FexLer

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı açıyorum fakat hiç bip uyarı sesi gelmiyor. Bilgisayar açılıyor görüntü yok no sinyal ama kasa çalışıyor mouse ve fare de çalışıyor az önce RAM çıkarttım taktım BIOS pili çıkarttım taktım açıldı kasa yan duruyordu düzelteyim dedim yavaş yavaş görüntü geri gitti hemen ama PC açık çalışıyor tekrar tekrar denememe rağmen olmuyor. Bu sefer tavsiyeniz var mıdır? Yanma gibi bir durum söz konusu değildir umarım HDD bayağı eski o sorun çıkartıyordu onarım yapınca düzeliyordu. Fakat onu kontrol etmeme rağmen düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 GTX750 Ti ekran kartı i5 2. nesil işlemci 420W Power 8 GB RAM.

Bilgisayar onarım moduna geçiliyor gibi bir yazı gelene kadar bilgisayarınizı yeniden başlatın. Seçenekler geldi ise sorun Gider/Başlangıç ayarlarını değiştir/Güvenli modu etkinleştir e tıklayın. Tabii oraya kadar görüntü geliyor ise.

Bilgisayar onarım moduna geçiliyor gibi bir yazı gelene kadar bilgisayarınizı yeniden başlatın. Seçenekler geldi ise sorun Gider/Başlangıç ayarlarını değiştir/Güvenli modu etkinleştir e tıklayın. Tabii oraya kadar görüntü geliyor ise.

Görüntü gelmiyor farklı ekran kartı ile geliyor veya anakart a bağlandığım da.

Bilgisayar onarım moduna geçiliyor gibi bir yazı gelene kadar bilgisayarınizı yeniden başlatın. Seçenekler geldi ise sorun Gider/Başlangıç ayarlarını değiştir/Güvenli modu etkinleştir e tıklayın. Tabii oraya kadar görüntü geliyor ise. 2-3 haftadır sorunsuz oynuyordum niye böyle oldu anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı