Sistemdeki gereksiz dosyalar nasıl temizlenir?

• Konuyu başlatan Glade
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 371

Glade

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
FIFA 14 :)
Sistemim bayağı doldu taştı, şimdi YouTube'a fazla güvenim yok. CCleaner deseniz zaten yok.

Sistemi nasıl temizlerim, diski nasıl temizlerim nasıl PC hızlanır?

Sistemim bayağı doldu taştı, şimdi YouTube'a fazla güvenim yok. CCleaner deseniz zaten yok.

Çalıştırı açıp temp, %temp%, recent ve prefetch dosyalarına girip içindekileri temizleyebilirsiniz.

Hocam şu 3 dosyayı "çalıştırdan" açarak silebilirsiniz:

1646772194644.png

Temp 2 %temp% şeklinde.

Büyük ihtimal biliyorsunuzdur ama ayarlardan depolamaya girip, geçici dosyaları silebilirsin.

Büyük ihtimal biliyorsunuzdur ama ayarlardan depolamaya girip, geçici dosyaları silebilirsin.
Bilgisayarın Windows 10 değil, 8.1.

Ayrıca temizlemekten kasıtım, bir program. Yani ben gireceğim ve temizleye basacağım o çerezleri .vs temizleyecek.
Ayrıca temizlemekten kasıtım, bir program. Yani ben gireceğim ve temizleye basacağım o çerezleri .vs temizleyecek.
Yani CCleaner benzeri, PureRa buldum fakat pek güvenemedim.

Bilgisayarın Windows 10 değil, 8.1.

Ayrıca temizlemekten kasıtım, bir program. Yani ben gireceğim ve temizleye basacağım o çerezleri. Vs temizleyecek.

Yani CCleaner benzeri, PureRa buldum fakat pek güvenemedim.

Bunun için disk temizleme özelliğini kullanın, programlar kullanarak temizlemeniz önerilmez. Temp tarzı gereksiz dosyaları otomatik silen bir CMD scripti bulabilirsiniz GitHub üzerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı