Sisteme reset atmadan görüntü gelmiyor

whadever

Hectopat
Daha fazla  
"no signal DisplayPort" hatası alıyorum arkadaşlar. Sisteme reset atınca düzeliyor. Bunu neden yapar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörün stand by tuşuna bastığınızdan 2 saniye sonra bilgisayarın Power tuşuna basın.
Bende vardı bu sorun. Anakart üzerinde VGA LED'i sürekli yanık kalıyordu. BIOS güncelledim ve yukarıdakileri yapmazsam yanık kalıyor. Ama artık görüntü geliyor. Sadece VGA LED'i açık kalıyor. Onu düzeltmemişler.

Monitörün stand by tuşuna bastığınızdan 2 saniye sonra bilgisayarın Power tuşuna basın.
Bende vardı bu sorun. Anakart üzerinde VGA LED'i sürekli yanık kalıyordu. BIOS güncelledim ve yukarıdakileri yapmazsam yanık kalıyor. Ama artık görüntü geliyor. Sadece VGA LED'i açık kalıyor. Onu düzeltmemişler.
Evet benim anakarttada bi isik yaniyor surekli kapali olsa bile ne isigi hocam o

Işığın yanında VGA yazıyor fakat ne işe yarıyor bilmiyorum. Dediğim şekilde açarsanız ilk monitör logosu gelince, sonrasında bilgisayarın tuşuna basarsanız ışık sorununun düzelmesi lazımdı.
Yok hocam o isik sonmuyor benide rahatsiz etmiyor neyse. Verdiginiz taktik isime yaramadi. Baska onerileriniz var mi

Geri
Yukarı