Sisteme trojan bulaştı

deskop

Femtopat
Daha fazla  
PC'ye trojan bulaştı, Riot hesabımım çalınmasıyla anladım. Format atım bilgisayara mail şifresini değiştirdim açık cihazlara baktım hiçbir şey yok ama şimdi Steam hesabıma girmiş ve eşyalarımı satmış tüm hesaplarımın şifresini değiştirmem mi gerekiyor? Mail bende ama Steam hesabıma girmiş format atıım bu trojan tüm bilgileri kopyalayıp mı yapıyor bilgi verir misiniz tüm hesaplarım şifresini mi değiştirmem mi gerekiyor? Yardım ederseniz çok minnet duyarım.

Mail ve şifreleri değiştir format attıysan yeterlidir.

Keylogger veya rat yediniz büyük ihtimal.Format atmışsınız.Şimdi maalesef paşa paşa tüm şifreleri değiştirmelisiniz.Ayrıca bi malwarebytes ile tarama yapmanızı öneririm.Belki bir şekilde yine girmiş olabilir

Bütün hesaplarının şifresini değiştirmeni öneririm çalınan Riot hesabın için Riot desteğe yazman yeterli yardımcı olacaklar.

Neye gülücük ifadesi attınız anlamadım komik bir şey mi var acaba?
Büyük ihtimalle böyle bilindik bir şeyden dolayı korkmasından dolayı dalga geçmek amacıyla gönderdiler.Bilmeden yargılamak istemem sadece tahmin.Her ne olursa olsun yaptıkları gereksiz.

Büyük ihtimalle böyle bilindik bir şeyden dolayı korkmasından dolayı dalga geçmek amacıyla gönderdiler.Bilmeden yargılamak istemem sadece tahmin.Her ne olursa olsun yaptıkları gereksiz.
Hesabı değerliyse korkması normal değil mi? Araban çalındığında "ahhahaha olabilir" mi diyorsun? (Mesajım gülücük atan kişiye)

Hesaplara girip şifrelerini değiştirebildiniz mi acaba yoksa çoktan iş işten geçti mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…