Sistemi topladıktan sonra kime monte ettirmeliyim?

Bozulacaksa bile senin elindemi bozulsun para kolaymı kazanılıyorki bozmak bu kadar kolay olsun.

Arkadaşım anlamadın sanırım beni Vatan Bilgisayar çalışanlarının kasa toplama konusuna pek hakim olmadıklarını biliyoruz. Bu arada ben asgari ücretle çalışan bir insanım paranın kolay kazanılmadığı inan ki çok iyi biliyorum.

Herkes Vatana güven olmaz diyor sen ne dersin?

Bence de Vatan Bilgisayar'a güven olmaz ama tercih senin ben söylenmesi gerekenleri söylediğime inanıyorum.

Arkadaşım anlamadın sanırım beni Vatan Bilgisayar çalışanlarının kasa toplama konusuna pek hakim olmadıklarını biliyoruz. Bu arada ben asgari ücretle çalışan bir insanım paranın kolay kazanılmadığı inan ki çok iyi biliyorum.

Bence de Vatan Bilgisayar'a güven olmaz ama tercih senin ben söylenmesi gerekenleri söylediğime inanıyorum.
Onların elinde bozulursa yenisi ile değiştirip tekrardan montaj yaptırma imkanın var ama senin elinde bozulursa 20 iş günü serviste kalıcak bunuda unutmamak gerek sanırım..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı