Sistemim İçin Kasa + PSU Tavsiyesi

Salihsaygn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önce sistemimi belirteyim,

İşlemci : I3-2100
Anakart : P8H61-MLX
HDD : Seagate 7200RPM 500GB
Ekran Kartı : ATI RADEON HD5870 - 2009 Yılının amiral gemisi :)
1 Adet DVD-R ve 6GB RAM var.

Sistemimde 400w PSU var ve ben yetmediğini düşünüyorum.

Call of Duty Ghosts'da yüksek sayılabilecek ayarlarda ortalama 100 fps alıyorum ama ekran kartımın fan sesi böyle bir azalıyor bir çoğalıyor, bir azalıyor bir çoğalıyor. Derken sesi kesiliyor ve bazen takılıp oyun devam ediyor, bazense mavi ekran verip yeniden başlatıyor. Fakat ayarları düşürürsem fan sesi stabil ve düzgün bir oyun imkanı oluyor. Düşündüğüm kadarıyla PSU'um yetersiz kalıyor.

Öncelikle sorunum PSU'dan mı ?

Eğer PSU 'dan ise, sizlerden max 300TL ye kasa+psu tavsiyesi istiyorum.

Güncel...

Asus Vento TAK52 400W

Arkadaşlar bir iki gün içinde almam gerekiyor lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Kasadan vazgeçtim şimdilik. Sadece PSU alıcağım vs650 düşünüyorum sizce uygunmudur ?

Evet 600w Kanalında 604w veriyormuş sanırım. Bütçem 250TL o kasaya bütçem yetmiyor yani o yüzden elimdeki kasa ile bir süre idare edicem.

Güncel yardım lütfen

Dediğiniz gibi 250TL ye ikisi çok zor olduğu için ilk PSU alıp bir süre sonra tekrar elime para geçtiğinde Kasa almayı düşünüyorum. Şimdilik sizden 200TL ye kadar PSU ve sonrası içinde güzel kaplolamalı bir kasa istiyorum onunda fiyatı uygun ve şık bir görüntüsü olsun :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı