"Sistemim imzamda" denmesinin yasak olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karais

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
@Recep Baltaş @Ali Güngör Merhaba sayın ve sevgili adminlerim. Başlıkta belirttiğim gibi Forumdaki "sistemim imzamda" demenin yasak olmasının saçma olduğunu düşünüyorum. Belki de forum kurallarından birisine ilk itiraz eden kişi benimdir af görün ama sistemi belli olan bir kişinin tekrardan konuya veya cevaba sistemini yazmakla uğraşması zaman kaybı değil midir? Hadi diyelim sisteminden parça değiştirdi. Bunu bilen insan zaten hemen imzasına girip ekleme/kaldırma yapar.

5-6 satır sistemimizi yazacağımıza 1 cümleyle Bold bir şekilde Sistemim İmzamda ile başlamak bana daha cazip ve kolay geliyor. Bunu bir ankete dönüştürüp Forum kullanıcılarından yorum almanızı arz ederim. Bu kullanıcılar için çok kolay olur.
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Sosyal Kuralları'nın 22. Maddesi durumu güzel anlattığını düşünüyorum.
İmzamdaki sistem diyerek sistemi konuda belirtmemek ceza nedenidir. İmzanız değişebilir. Her soruda sisteminizi yazmak zorundasınız.
Yazar, her zaman imzasında sistemi belirtmesi neredeyse imkansız. Yani bugün imzasında sistem yazar ancak ilerleyen günlerde, bambaşka bir şey yazabilir atasözü, otobiyografı, deyimler gibi gibi.

İmza, o anlık bir söylemdir, söylemler kalıcı değildir. Konuda yazılan yazı kalıcıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı