Site kurarken HTML vs CSS vs WordPress

atilakutlu

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Programlama ile ilgileniyorum ve bir site yapmak istiyorum bu siteyi yaparken HTML ve CSS mi kullanmalıyım yoksa WordPress mi emin değilim. Hangisi benim için daha avantajlı olur? Az da olsa HTML ve CSS bilgim var ve bunu geliştirebileceğim kaynaklara da sahibim. WordPress daha önce hiç kullanmadım sadece araştırdığım Türkçe ve yabancı kaynaklarda adını çok duydum. Şu anlık ciddi bir site yapmak gibi bir amacın olmasa da ileriki zamanlarda bionluk gibi sitelerde satış yapma gibi planlarım var en azından ufak tefek harçlık çıkarmak için. Hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacın kolayca bir websitesi yapmaksa wordpress. Programlamaya ve web tasarıma giriş yapmak, esnek, tamamen kendi yazdığın özelliklere sahip bir site yaratmak niyetindeysen HTML CSS.
Cümlenin sonunu okumamışım. Site/ template tasarlayıp satmak istiyorsan kesinlikle html&css. (Başlangıç için.)

Amacın kolayca bir web sitesi yapmaksa WordPress. Programlamaya ve web tasarıma giriş yapmak, esnek, tamamen kendi yazdığın özelliklere sahip bir site yaratmak niyetindeysen HTML CSS.
Cümlenin sonunu okumamışım. Site/ template tasarlayıp satmak istiyorsan kesinlikle html&css. (başlangıç için.)

Html&css değil de WordPress site temalarını modlamayı öğrenirsen para kazanırsın. Tabii onun içinde html&css bilmen gerek.

Teşekkürler değerli yorumlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı