Site kurmak için domain ve hosting önerisi

Nevzatkiyir67

Centipat
Merhaba arkadaslar,

Dekorasyon sitesi kurmak istiyorum. Ofisimo'dan hazır tasarım alacağım fakat hosting ve domain için önerebileceginiz site var mıdır?

Teşekkürler.

Alan adı uzantısını .com düşünüyorsan şu anda en uygun satın alabileceğin yer Turhost.
Hostingi KebirHost, GuzelHost, NetDC buralardan alabilirsin.

Alan adı uzantısını .com düşünüyorsan şu anda en uygun satın alabileceğin yer Turhost.
Hostingi KebirHost, GuzelHost, NetDC buralardan alabilirsin.
Kurumsal bir firma için yapıcam. turhost güvenebilir miyim ?

birde ofisimo dan hazır tasarım alıcam bazı gereksınımler soylemişlerde.

Hosting PHP Sürümünüz PHP 7.2 olmalıdır.
Hostinginizde ionCube v10 Versiyonu Yüklü Olmalıdır.
Curl Kütüphanesi, file_get_contents ve allow_url_fopen fonsiyonları açık olmalıdır
bunlar karsılıyormu acaba ? pek bilgim yok

Turhosttan alan adı alın, güvenilir. Bu gereksinimleri hosting sağlayıcı söylediğim firmalardan öğrenebilirsin.

Turhost,Natro vazgeçilmez bir firma kesinlikle tavsiye ediyorum.

Alan adı olarak GoDaddy olabilir ama ikinci sene yenilemesi pahalıdır.

Godaddy, NameCheap, Name.com bunlar güzeldir. Yerli firma istiyorsan onlara da bakabilirsin.

Domain firması olarak uzun yıllardır kullandığım için İsimtescil. Arkadaşlar burada Natro demiş ancak Natro'da alan adı gizliliği ve profesyonel DNS hizmetleri ücretli. Astarı yüzünden pahalıya geliyor domainin. Hosting konusunda ise kesinlikle Gofasthost. Fiyatları da sanırım senenin sonuna kadar 1 Euro = 1TL şeklinde sabitlemişler teknolojileri de iyi onu da 5-6 aydır kullanıyorum memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…