Site kurmak için site önerisi

Haklısın dostum internet artık Google Facebook twiter vb. den ibaret eskiden internet gerçekten güzel bir yerdi aklıma daha küçük bir veletken XP labtopumdan super mario oynadığım forumlarda Windows mesengerde zaman geçirdiğim hayatın ve internetin güzel olduğu zamanlar geldi 🥲

Haklısın dostum internet artık Google Facebook twiter vb. den ibaret eskiden internet gerçekten güzel bir yerdi aklıma daha küçük bir veletken XP labtopumdan super mario oynadığım forumlarda Windows mesengerde zaman geçirdiğim hayatın ve internetin güzel olduğu zamanlar geldi 🥲

Zamanında GTATurk vardı, oralarda takılırdık küçükken. Total War Türkiye vardı. 2010 yılından beri üyesiydim ama ne olduysa, bardaktan boşalırcasına 2015 yılında herkes forumu terk etti. Sonra fark ettim ki diğer forumlar da aynı durumu yaşamış. 2015 yılı forumların tamamen öldüğü bir yıldı. Ondan önce forumlar oldukça aktifti. 2015 den sonra zaten YouTube, Twitter, Twitch gibi yerler çok daha popülerleşti. Siyaset, gündem, teknoloji ve oyun haberleri bile artık buralardan yayılıyor. Bir dönem Forumcuyuz vardı. Orada yöneticiydim ama biz daha erken kapattık siteyi. Sanırım 2013 yılı falandı. Yani ne forum siteleri geldi, geçti. Ayakta kalan yok artık. Tek tük var işte, biri de Technopat.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı