Ücretli Site tasarımcısı arayışı

Abuzerx1

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

Biz 3 arkadaş site kuruyoruz ama bazı yerler zor geldiği ve artık kodlama yapmaktan bıktığımız için bu işi yapacak eleman alıyoruz. Biraz asp/aspx bilgisi olsa yapar herhalde, çok zor bir şey istemiyoruz. Zor kısımları biz hallettik ama bu sayfa zor geldi, son sayfa diye de saldık. Bir sürü sayfa gezdik, internete baktık bu işi nerede nasıl yaptırırız diye. Bir sürü salak saçma şey çıktı, ben de en son şansımızı burada deneyelim, yoksa yaparız dedik. Bütçe: 35₺. Kendim web tasarımcıyım, bu fiyat emin olun verdiğim iş için komik bir fiyat. Normalde daha düşüğe de yaptırılır ama biz yaptıracak site vs. bulamadık ama baktık adam zorlanıyorsa fiyatta biraz daha çıkış yaşarız. 1 sayfa için takribi 3-4 ay falan süre vereceğiz. Kimsenin kendini kasmasına gerek olmasın diye. Normalde bu yaptığımız işlerde 1 aylık falandı ama biz rahatlıktan 1 yılda anca yaptık. 😂 Ondan ötürü eleman arıyoruz. Hani bu korona sürecinde paraya ihtiyacım var, ben bunu yaparım diyen olursa yazsın yapalım. Bu arada konu doğru yerde mi bilmiyorum...

Geri
Yukarı