Sitelerden bulunan Yemeksepeti kodları yasal mı?

Hayır, bir sorun yaşamazsın. Mesela bağlantıdaki kod çalışıyor.

Ama söylenen yöntemi yapmanızı önermem. Sistemi kötüye kullandığınız anlaşılırsa hesabı bloke edebilirler. Ayrıca bu tarz garip davranışlar, kupon verilme olayını da azaltacaktır.

Ayrıca kod siteleri, genellikle tıklanma için bomboş etiket oluşturuyorlar. Çoğu kod çalışmıyor. Instagram üzerinde paylaşılan bazı kodlar iş yapıyor. Ya da sponsorluk anlaşması ile, bazı kişilere kullanım sınırlı kod veriyorlar. Kod dağıtılıyor adı altında tıklanma kasan işlevsiz sitelere bulaşmayın.

Hayır, bir sorun yaşamazsın. Mesela bağlantıdaki kod çalışıyor.

Ama söylenen yöntemi yapmanızı önermem. Sistemi kötüye kullandığınız anlaşılırsa hesabı bloke edebilirler. Ayrıca bu tarz garip davranışlar, kupon verilme olayını da azaltacaktır.

Ayrıca kod siteleri, genellikle tıklanma için bomboş etiket oluşturuyorlar. Çoğu kod çalışmıyor. Instagram üzerinde paylaşılan bazı kodlar iş yapıyor. Ya da sponsorluk anlaşması ile, bazı kişilere kullanım sınırlı kod veriyorlar.

Yok kod çalışıyor yasak olmasa burada bile paylaşırdım.

Peki bunu birkaç arkadaşımla paylaşsam bir sorun teşkil eder mi kendimi geçtim ekonomik durumu pek de iyi olmayan tanıdıklarım da var adamları zor bir duruma sokmak istemem.

Hayır, bu tarz kodların belirli bir süresi ya da kullanım sınırı oluyor. İstediğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz. Kodların amacı platformlarına müşteri çekmek. Kodu kullananlara bir şey yapmazlar.

Yukarıdaki konuda, Burger King için olan kodu başka bir kod yapmak için, sipariş verip iade etme gibi sorun çıkaracak bir yöntem anlatmış. O yöntem platform tarafından hoş görülmeyecek bir şey. Kupon kullanmanız ile alakası yok.

Hayır, bu tarz kodların belirli bir süresi ya da kullanım sınırı oluyor. İstediğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz. Kodların amacı platformlarına müşteri çekmek. Kodu kullananlara bir şey yapmazlar.

İyi o zaman hayır şunu düşündüm kodu güvenilir bir siteden almadım

Şimdi millete normal yollarla gelen kodu ben internetten bulunca sıkıntı çıkar mı diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı