Siteye animasyonlu arka plan ekleme

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Merhabalar arkadaşlar. Ben web site tasarım işini önceden bırakmıştım. şimdi geri başlama kararı aldım. 3-4 sene geçtiğinden her şeyi unuttum diyebilirim. Şimdi bir site yapıyorum. Sitede her şey tamam ama 1 tane şey kaldı onu yapamadım. Yani bu CSS ile yapılacak bir olay ama nasıl yapacağım? Sizlere ne istediğimi anlatayım.

Siteye bir fotoğraf ekleyeceğim ama bu fotoğraf sıradan bir fotoğraf olmayacak. Ana sayfaya girdiğimde ekranı kaplayacak. Üzerinde animasyonlu birkaç yazı yazacak (Bunu halledebilirim). Neyse, sitede aşağıya doğru indiğimizde fotoğraf sabit kalacak ama diğer kalan her şey aşağıya inecek. Alta indiğimizde o gelen yerler resmi kapatacak.

Bir de ID verdiğimiz bir yere geldiğimizde yana eklemiş olduğum menüde seçili olarak onun da yanmasını istiyorum.

Pek anlatamamış olabilirim. Anladığınız kadarı ile yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bootstrap'ta scrollspy componentine bakabilirsin. Resim için body elementini background-image ve background-attachment: fixed; vereceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…