Sıvı soğutma destekli kasalar

DCprrooh

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisliği
Merhaba Technopat Sosyal Ailesi;

Araştırmalarım sonucu 1-2 kasa buldum fakat içlerine H80i sığar mı bilmiyorum. Sizin önerebileceğiniz en fazla PSU ile birlikte toplam 700TL'yi geçmeyen bir kasa varsa yorum olarak yazabilirseniz sevinirim. Bu konuda bir çok arkadaşım da yardım istiyordur sanırım. Bir de kasayı pencereli istiyorum, kasanın içindeki ihtişamın gözükmesi için. :)

Bulduğum fakat içime sinmeyen kasalar;
  • CoolerMaster HAF 912 ADVANCE + 750W PSU
  • Corsair 450D + 650W PSU
Söylediğim gibi ikiside içime sinmedi. Fakat birini seçmek zorunda kalsam CM HAF 912'yi seçerdim. :)

Yorum yapan, yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Pencereli değil ama 400r ve sumo y çok güzel kasalar. Yok illa ki pencereli diyorsan bunlar da çok kaliteli:
Corsair Obsidian Serisi™ 750D Full Tower Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Xigmatek Talon Black Edition Vector 80Plus 750W Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
ZALMAN Z11 Plus HF1 MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar
Not: Link'i kelime şeklinde eklemeyi bilmiyorum kusura bakmayın. Birisi onu da söylerse memnun olurum.
Teşekkür ederim dostum, eline sağlık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı