Alıcı Sıvı Soğutma Parçaları

Size bir CPU bolk bakayım hemen. Sizin kasanın üst tarafına 360'lık radyatör sığdırabilir miyiz? Biz orayı nasıl hesaplamıştık unutmuşum :rolleyes:
Bendeki 360'lıkla 240'lık radyatörleri size hediye edeceğim kabul ederseniz tabi :) En çok da ''Recaizade Mahmut Efendi'' adınızdan dolayı (y)
Gerçekten teşekkür ederim. Mevcut kasama 360mm radyatör sığdırabilir miyiz bilmiyorum. Açma kapatma tuşunun olduğu bölüm iptal edilirse sanırım sığar.
Bende Corsair H100i var. Custom yapacağımız işin boşa çıkacak. Mevcut sıvı soğutma ile beraber N10 kasayı satabilirim. Eğer siz uygun görürseniz Amazon.de üzerinden Corsair V51 alabilirim. Corsair V51'in radyatör desteği şuan ki kasama göre çok daha fazla.
5da00b6f-6e77-4183-abd3-e7a18253edb3.jpg

@er36po Sabah uyandığımda sizin mesajınızı gördüm. İstemsizce yüzümde ki gülümseme geçmiyor. LYS öncesi doping gibi bir şey oldu bu.

@er36po Bu gün sınavda bir sorunun şıklarında Recaizade Mahmut Ekrem vardı. İsmi görür görmez aklıma siz geldiniz. Soru bana bir 3-4 dakika kaybettirdi ama olsun.

Carsair mi ThermalTake V51 mi? Thermal take V5, önde ve tavanda 2 adet 480'lik (+140'lık 3 fan) radyatöre kadar destekliyor ki bu da orta seviye custom soğutma için gayet yeterli.

Size bendeki 360'lık radyatöre fanlarla birlikte hediye edeyim ancak 240'lığı kasaya monteli. (Bendeki radyatörler 60mm kalınlıkta. Anakart üzerine bindiğinden kasanın tavanını 240'lık radyatöre göre kesmiştim, şimdi çıkarırsam çok çirkin olacak ve yerine doldurmak da sadece 240'lık radyatörle olacaktır.
Ama isterseniz kasayla birlikte yollayayım size?

Carsair mi ThermalTake V51 mi? Thermal take V5, önde ve tavanda 2 adet 480'lik (+140'lık 3 fan) radyatöre kadar destekliyor ki bu da orta seviye custom soğutma için gayet yeterli.

Size bendeki 360'lık radyatöre fanlarla birlikte hediye edeyim ancak 240'lığı kasaya monteli. (Bendeki radyatörler 60mm kalınlıkta. Anakart üzerine bindiğinden kasanın tavanını 240'lık radyatöre göre kesmiştim, şimdi çıkarırsam çok çirkin olacak ve yerine doldurmak da sadece 240'lık radyatörle olacaktır.
Ama isterseniz kasayla birlikte yollayayım size?
Whatsapp üzerinden konuşma şansımız var mı? Ben yeni kasaya para vereceğime direk size vereyim?

Gerçi sizin eskiniz kasanız çok pahalı bir kasaydı yanlış hatırlamıyorsam.

Corsair V51 diye kasa yok. Yazarken aklım neredeyse yanlış yazmışım. Sizin de dediğiniz gibi ThermalTake V51 olacaktı.

Whatsap'tan bazen çok aşırı bildirim aldığımdan kapattım bildirimleri. Ama isterseniz yine de görüşelim oradan da. Yanlız ben numaramı atamam buraya siz atabiliyorsanız eklerim sizi.

Evet, çok para vermiştim. Sanırım 3-4 yıl oldu, 750 TL vermiştim o kasaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı