Sivilce izleri nasıl giderilir?

mert19999

Centipat
Daha fazla  
Selam.
Sırtımda, kolumda, yüzümde, boynumda her tarafimda sivilce izleri kaldı. Bunları nasıl yok edebilirim? Yok mu bir krem falan?

Selam.
Sırtımda, kolumda, yüzümde, boynumda her tarafimda sivilce izleri kaldı. Bunları nasıl yok edebilirim? Yok mu bir krem falan?

Cildiye'ye gitmenizi öneririm. Daha doğru bir şey önerecektir. Burada gelen öneriler çok da sağlam kaynaklı olacağını sanmıyorum. Roaccutane gibi bir ilaç verebilir belki izler için.

Bunu yaşayan kişilere - bulabilirse - sorması iyi olacaktır. Tabiki de doktor daha iyi bilir ancak çevre tavsiyesi almaktan zarar geleceğini -Tamamen değil- sanmıyorum. Herkes bir şey diyor.
Şöyle ki, bu forumda sivilcelere Fucidin sürüp iyi geldiğini söyleyip tavsiye edenleri bile gördüm. Herkesin cilt yapısı farklı, hele ki yüz ile boyun kol bölgesindeki sivilceler için başka ilaç kullanması gerekebilir de. Fucidin konusu da tamam saçma değil genel anlamda sma prospektüsünde bile kullanılmaması gerektiği yazıyor. Doktor gözetiminde belki bi işe yarar. Antibiyotik krem zaten içinde kortizon da bulunduruyor. O yüzden söndürür ama dediğim gibi. Uzman birinden tavsiye alınmasından yanayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı