Sivilce karşıtı jel işe yarar mı?

snezzy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar A101 bu ürün satılıyor almak istiyorum. Aranızda kullan var mı?

İşe yarıyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221127-001015_Chrome.jpg
    Screenshot_20221127-001015_Chrome.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz jellerin pek işe yarayacağını sanmıyorum. Sivilcedir kardeşim bu, ne yaparsan yap geçmez. Yağlı şeyler tüketmeyeceksin, bol su içeceksin. Ayrıca yüzün yağlıysa ve ergenlik dönemindeysen istersen yüzüne kezzap dök yine o sivilceler çıkar. Çıkmasını seyrekleştirmek için dediklerimi uygula yeterli.

Bende jel kullanıyorum bu arada, ille de kullanıp yüzünü temizlemek istiyorsan Bepanthol'un bir temizleme köpüğü vardı, onu tavsiye ederim.

Ben kullanıyorum, öneririm güzel. Fakat öncelikle bir kaç şey belirteyim. Siz yağlı, kötü besleniyorsanız en iyi ürünü kullansanız da etki etmez. Öncelikle beslenmenize dikkat etmeniz lazım. İkinci olarak her cilt farklı olduğu için herkeste olumlu sonuç vermeyebilir. Ama yağlı, karma cildiniz varsa tavsiye ediyorum.

Beslenmen kötüyse istersen la roche en pahalı markalara git bir cacığa yaramaz ekstra olarak bu jel çok kurutuyor celenes marka C vitamini jel öneriririm ciltten cilde fark ediyor.

Beslenmen kötüyse istersen la roche en pahalı markalara git bir cacığa yaramaz ekstra olarak bu jel çok kurutuyor celenes marka C vitamini jel öneriririm ciltten cilde fark ediyor.
Yağlı değil fazla

Bu tarz jellerin pek işe yarayacağını sanmıyorum. Sivilcedir kardeşim bu, ne yaparsan yap geçmez. Yağlı şeyler tüketmeyeceksin, bol su içeceksin. Ayrıca yüzün yağlıysa ve ergenlik dönemindeysen istersen yüzüne kezzap dök yine o sivilceler çıkar. Çıkmasını seyrekleştirmek için dediklerimi uygula yeterli.

Bende jel kullanıyorum bu arada, ille de kullanıp yüzünü temizlemek istiyorsan Bepanthol'un bir temizleme köpüğü vardı, onu tavsiye ederim.
Fazla yağlı yemem

Yağlı yemem fazla

Geri
Yukarı