Sivri burun siyah ayakkabı için illa takım elbise mi giymeliyiz?

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Okulda giymelik ayakkabı seçtim kardeşime. Sıska uzun biri. Ve sürekli pantolon+gömlek kombiniyle geziyor. Sivri uç denesin dedim. Aşık oldu ayakkabıya. Lakin, çalışan bir görevli demiş ki "Düğün mü var?"
Sonra eve gelince de babama göstermiş. O da demiş ki, "O her gün giyilmez oğlum, özel günlerde nadiren giy." demiş. Şimdi benden onay almak istiyor, çünkü her gün giymek istiyor, "Bayıldım abi buna." diyor.

Sorum da bu cevapların ortak noktası. Üstte gömlek altta pantolon varken, bu ayakkabı absürt mü kaçar?
Kardeşim ölene kadar pantolon + gömlek giyiyor. Bu kombine aşırı absürt kaçmıyorsa günlük kullanmaya devam etmek istediğini söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda giymelik ayakkabı seçtim kardeşime. Sıska uzun biri. Ve sürekli pantolon+gömlek kombiniyle geziyor. Sivri uç denesin dedim. Aşık oldu ayakkabıya. Lakin, çalışan bir görevli demiş ki "düğün mü var?"
Sonra eve gelince de babama göstermiş. O da demiş ki, "o her gün giyilmez oğlum, özel günlerde nadiren giy." demiş. Şimdi benden onay almak istiyor, çünkü her gün giymek istiyor, "bayıldım abi buna." diyor.

Sorum da bu cevapların ortak noktası. Üstte gömlek altta pantolon varken, bu ayakkabı absürt mü kaçar?
Kardeşim ölene kadar pantolon + gömlek giyiyor. Bu kombine aşırı absürt kaçmıyorsa günlük kullanmaya devam etmek istediğini söylüyor.

Kardeşiniz ne istiyorsa onu giysin insanların lafına bakarak yaşasaydık ohoo.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı