Sizce android için hangisi veya hangisi daha iyidir?

Biraz daha araştırdım ve şöyle bir kanıya vardım.

Class 4 : Min 4MB/SN

Class 10: Min 10MB/SN

Yanılıyorda olabilirim.
Evet dogru. Yalnız şöyle de bir durum var . Class 10 un veri aktarım hızı daha iyi ancak stabilite konusunda bazen sıkıntı yaratabiliyor yani class 4 daha uzun süreli olabiliyor. Ancak class 10 larda random access daha hızlı tabi .

Evet dogru. Yalnız şöyle de bir durum var . Class 10 un veri aktarım hızı daha iyi ancak stabilite konusunda bazen sıkıntı yaratabiliyor yani class 4 daha uzun süreli olabiliyor. Ancak class 10 larda random access daha hızlı tabi .

Peki sence stabil mi olmalı yoksa hızlı mı?

Gigastone marka 32 GB hafıza kartım zaten var. Ama sorun çıkartıyor. Araştırarak almadım. Telefonda takılı olduğu halde hata veriyor. SD kart telefondan çıkarıldı. Hataya tıklıyorum. Tekrar faaliyete geçiyor. Pc'ye takdığımda da aynı şekilde sürekli bağlantısı kopuyor. Kafayı yedirtti bana onun için değiştireceğim. Aynı şeyleri yaşamamak için konuyu açtım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı