Sizce dolandırıcı mıdır?

Engelle dostum. Banada bi ara manyağın biri takmıştı, adamı engelliyorum ingilizce ana avrat ne bulursam sövüyorum, adam ısrarla başka bir hesaba geçip bana istek atıyor ve bir oyun kazandığımı söyleyerek yolladığ linke tıklamamı istiyor. Adama en son İngilizce olarak eğer bir daha benimle iletişim kurmaya kalkarsa onu mahkemeye vereceğimi söyledim korkutmaya çalıştım engelledim birdaha yazmadı. Adam yüzsüz resmen ya anasına küfür ediyorum engelliyorum, 1 ay sonra birdaha istek atıyor. Aynı yazı aynı link.

artık başkalarını en azından bu hesaptan dolandıramayacak.

Keske diyecegim ama, bunun gibi binlercesi var. Kullanici olarak dikkatli olmaniz gerekiyor.

Steam'de kendini yönetici diye tanitanlara, baglanti yollayarak bir seyler yaptirmaya calisanlara itibar etmemek gerekiyor. Dolandiricilar genelde kisileri korkutarak yönlendirmeye calisir. Nasil ki Türkiye'de hesabinizdan terör örgütüne para yardimi yapilmis diyerekten milleti kandiriyorlarsa bunlar da böyle. Uyanik olun.

O değilde arakadaşın biri konu dışı bölümüde'' Sevgilisi olmayan erkekleri ciddiye alamıyorum.'' diye konu açmış. Okudukça hayal gücüm gelişiyor. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı