Sizce hangi oyunların hikayesini bitirmeliyim?

Eğer Mafia serilerini oynamadıysan tavsiye ederim. Mafia 2 ve Mafia 3 oyunlarını oynadım, çok güzel oyunlar ikisi de. Bir de Max Payne 3 var onu da oynayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki Mafia 2 ve Mafia 3 oyunlarını oynadın mı?
Mafia 3'ü oynayabildim ve açıkçası pek beğenmedim, ama 2 hakkında çok olumlu yorumlar duydum, o yüzden 2'yi satın alıp oynamayı düşünüyorum.

Bir de, yazdığınız cümlelerin sonuna mümkün olduğunca nokta koymaya çalışın, virgül ve nokta kullanımına dikkat edin. Eksik noktalama işaretinden 1 saatlik yasaklama alabiliyorsunuz :).

Beyler konunun dışında mesaj yazıyoruz ceza yiyeceğiz :D. Konuya gelirsek aklıma şimdi geldi korku türünde FNAF var. Eğer sistemin yeterse VR versiyonunu satın al (VR diye geçiyor ama oyunu non-VR oynayabiliyoruz.). Oyun hikayeyi öyle direkt söylemiyor bazı easter egg'ler sayesinde hikayeyi biz öğreniyoruz. Karmaşık bir hikayesi var karantina günlerinde bol bol uğraşırsın :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı