Sizce Türkiye'deki gelmiş geçmiş en iyi Anadolu rock sanatçısı kimdir?

Haluk Levent de başarılı bir sanatçıdır. Severim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Günümüzde ise bu grubu çok beğeniyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Günümüzde ise bu grubu çok beğeniyorum.

Hollanda da mıydı bu grup hocam?

Hollanda da mıydı bu grup hocam?
Evet, Amsterdam'da kuruldu.

Şurada çok daha iyi olmuş bence. ♥ İsrail radyosunda duyunca çok şaşırmıştım.

Son düzenleme:
Artık ülkemizde eskisi gibi rock yapan gruplar kalmadığı için eskilerden ne dinlersem dinleyim hepsine en iyisi derim. Soytarılar piyasayı ele geçirdi. Salak salak şarkılar yapıyorlar ve yeni nesilde onlara tapıyor. Kalite ve IQ yerlerde. Popüler kültüre ayak uyduralım derken rock kültürünü yok ettiler. Sırf bu mantalite yüzünden uzun zaman önce bateristliği bıraktım.

Anadolu Rock için İlla bir isim vermek gerekirse, bana göre de Cem Karaca'dır. Özellikle "Tamirci Çırağı" parçası beni benden alır.

Geri
Yukarı