Sızdırılan Xbox belgesine göre GTA 6'nın 2024 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor

En erken 2026 mı? zaten 2025 marttan önce oyun çıkmayacak mı ben öyle biliyorum.

2500-3000 TL olur oyun ben öyle tahmin ediyorum.
2026 sonu oyun çıkacak diye söylentiler var.

Her zaman söylediğim gibi. Hiçbir zaman da yanılacağımı düşünmüyorum. Sorusu olan sorsun.
Bu oyunun fragmanı bu yıl ge-le-cek. 23 Ekim'de gelecek fragman. (Sızıntıya göre net tarih.) Ha gelmedi mi emin olun gelecek bu yıl gelmeme gibi bir ihtimali yok. 2024, 24 ekim'de de oyun çıkışını yapacak. Yapmadıysa da 2025 başında çıkacak. Tüm iddialar tüm söylentiler kesin bir tarih veriyor.

Öyle bir şey olmasının ihtimali yok. GTA 6 2015'ten beri geliştiriliyor tahminimce. En geç 2025 başında oyun çıkacak.
En geç mi fragman yok daha ortada oyunun resmi duyurusu yok. 2026 sonu çıkacak diye söylentiler var.

Ben öyle bir açıklama görmedim.
En son Take-Two başkanı şirket hakkında: ” Biz, işimizi 2025 mali yılında yeni rekor seviyeleri içereceğine inandığımız önemli bir dönüm noktası için konumlandırdığımızdan eminiz.” şeklinde bir açıklama yapmıştı. 2025 Mali yılı da Nisan 2024-Mart 2025 arasında gerçekleşiyor. Bu da GTA 6‘nın bu tarihler arasında çıkabileceğine dair bize büyük bir ipucu oluyor.
Take-Two, gelecek yılda 8 Milyar Dolar net rezervasyon bekliyor bir de.

Artık çıksa da rahatlasak. 😀

Rockstar, ortaya sürekli sızıntı atarak oyununun gündemden düşmemesini sağlıyor. Oldukça akıllıca hareket ve oyunun 2025 Ekim'de çıkışını yapacağını düşünüyorum. Muhtemelen 2024 Ekim'de duyurulacak, 2025 Ekim'de piyasaya sürülecek.

Geri
Yukarı