Ücretli Size Özel Animasyonlu Steam Çizim Vitrini Yapılır (Anime, Oyun, Yazı, Logo, Efektler..)

DryreL

Kilopat
Yer
İstanbul/Köln
Daha fazla  
Meslek
Dijital Oyun Tasarımı
animbanner4mb.gif

Merhaba, ben DryreL (Gökdeniz Çetin).
Yaklaşık 2 yıldır müşterilerim için animasyonlu Steam çizim vitrini tasarlıyorum.
Bu zamana kadar 200'den fazla satış üzerinden müşterilerimden 4.9/5.0 puanlamaya sahibim.

Deviantart profilimden portfolyoma bakabilirsiniz.
YouTube hesabımdan bazı speed art videolarımı izleyebilirsiniz.
Steam profilimden bana ulaşabilirsiniz (Lütfen bir yorum bırakın).

Steam animasyonlarımın yanı sıra duvar kağıdı, emoji, avatar gibi farklı alanlarda da animasyon yapıyorum.
Yayıncılar için de animasyonlu çalışmalarım bulunuyor.
Oyun karakterlerinize de puppet animasyon yapıyorum. Sprite ya da Unity 2D IK olarak teslim alabilirsiniz.

Steam profilinizi daha şık ve göze hoş hale getirin, diğer kullanıcılardan ayıran bir tasarımla kendinizi tatmin edin.
İstediğiniz anime, oyun, film veya sanatçı karakterini, nickinizi, logonuzu akıcı ve kesintisiz döngüyle yumuşak animasyonlar yapıyorum.
Ödemeyi aldıktan sonra tasarımınızı maksimum iki gün (48 saat) içinde size teslim ediyorum.

Gereksinimler:
Steam seviyenizin en az 10 olması gerekmektedir.
Değilse de nasıl yapacağınız konusunda ben size yardımcı olurum.

[Fiyatlar hakkında bilgi almak için buraya tıklayın!]

Normalde yurtdışı freelancer olarak çalışıyorum ve üstteki linkte Türkiye'ye özel fiyatlar 2-3 hatta 4 katına kadar ucuz. Dolara inat fiyatlar çok ucuz :)

ÖDEME YÖNTEMLERİ

1) Direkt Ödeme (Tavsiye Edilen)

Ziraat Bankası:

IBAN NUMARASI: TR 9700 0100 0123 90578954 5001 (Gökdeniz Çetin)

Papara:
PAPARA NUMARASI: 1905140593 (Gökdeniz Çetin)

Direkt ödeme sayesinde ham fiyattan satın alın.

2) Site Aracılığıyla Ödeme

Türkiye'de yaşayan müşteriler için:

Bionluk (Buraya Tıklayın!)

Yurtdışında yaşayan müşteriler için:
Fiverr (Buraya Tıklayın!)

Direkt ödeme yönteminden faydalanamayan veya güven sorunu yaşayan müşteriler burayı tercih edebilir. Ödemeyi siteye yaparsınız, tasarımı teslim alana kadar paranız sitede bekler.
Ancak aracı site kendi payını alacağı için ham paranın üstüne ekstradan siteye para ödersiniz.

3) Steam Üzerinden Ödeme

Steam Takas Teklifi (Buraya Tıklayın!)

Steam'de envanterinizde bulunan eşyalarınızı ödeme yöntemi olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak eşyanızı gerçek paraya dönüştüreceğim için +50 TL fazladan ödemeniz gerekecek.

Kabul ettiğim Steam eşyaları: CS:GO key/skin & TF2 key

YURT DIŞI REFERANSLARIM

references_700px_lossy.gif

Steam grubuma katılın, arkadaşlarınızı davet edin ve çekiliş hakkı kazanın!
dryrelartworkssteamgroupimage.png
https://steamcommunity.com/groups/DryreLArtworks

Steam Profilim:

Steam Community :: DryreL | Artwork Designer

(Eklemeden önce Steam profilime bir yorum bırakırsanız size daha çabuk geri dönüş yaparım)

Okuduğunuz için teşekkürler. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum!​

Son düzenleme:
Gökdeniz Çetin'e burada denk geleceğimi pek sanmazdım, güzel bir rastlantı oldu. Sormak istediğim, hareketli arkaplan üzerine halen hareketli kalacak bir artwork yapılması mümkün mü ve siz yapıyor musunuz?

Gökdeniz Çetin'e burada denk geleceğimi pek sanmazdım, güzel bir rastlantı oldu. Sormak istediğim, hareketli arkaplan üzerine halen hareketli kalacak bir artwork yapılması mümkün mü ve siz yapıyor musunuz?
Merhaba, hareketli arka planda durumlar değişiyor. Karakter animasyonunun boyutu yüksek olduğu için bir de arka planın animasyonu üzerine binince GIF boyutu çok yüksek değerlere ulaşıyor. Bu nedenle bazı tüyolarla ilerliyorum:

1) Hareketli arka planı kesip sabit bırakmak. Fazla ayrıntılı olmayan hareketli arka planlarda tercih ettiğim yöntem. Karakter animasyonu eklenebiliyor.
2) Hareketli animasyonun en kısa loop'unu bulmak. Ancak bu çoğu durumda olmuyor, Steam'in hareketli arka plan animasyonu 10 saniye ve GIF olarak çok yer kaplıyor.
3) Hareketli arka plan, hareketsiz karakter (ve isteğe bağlı hareketli yazı)

Kısacası sade veya yazılı kullanımda hareketli arka planlar çoğu durumda sıkıntı çıkarmazken, karakter animasyonuyla birlikte GIF boyutu oldukça ağırlaşıyor.

Biraz tuzlu fiyatlar. Siz de işinizi yapıyorsunuz tabii yargılamamak lazım.
Fiyatlar animasyon kalitesine göre değişiklik gösteriyor, bir de bunun arka tarafı olarak tecrübe, müşteri memnuniyeti ve iş başına harcadığım toplam saat baz alınarak hesaplanmıştır. Kalitesiz iş yapmayı sevmiyorum, kaliteli iş yapmak da hem emek hem zaman alıyor. Buna ek olarak Türkiye'ye özel fiyatlandırma sayesinde gayet uygun fiyata alabiliyorsunuz.

Bionluk
Steam Profile
Steam Group
Fiverr
YouTube
DeviantArt
Behance
Sketchfab

Yeni konular

Geri
Yukarı