Sizi hayal kırıklığına uğratan oyun nedir?

Bully, sıkıcı görevleri ile kafayı yedirten oyun. İkide bir çökmesini demek bile istemiyorum.

Dark Souls II.

Ben tabii sıfır spoiler ile TES V: Skyrim hissiyatı yaşarım diye oyuna başlamıştım ancak bir noktadan sonra bunun benim için eziyet olduğunu anlayıp bırakmıştım.

Şahsi fikrim tabii.

Next genden dolayı sevmemişsiniz gibi demişsinizde ondan söyledim.

Aslında Next gen hadi düzelir eski sürüme alırım ama hikaye beni içine çekemedi RDR2'yi bitirdikten sonra artık yüzüne bile bakmadım Witcher'ın.

Bully, sıkıcı görevleri ile kafayı yedirten oyun. İkide bir çökmesini demek bile istemiyorum.

"Hayal kırıklığı" sözlük anlamına bakarsanız cevabın soruyla çeliştiğine hak verebilirsiniz.

We Happy Few. İlk gösterdiklerinde çok eğlenceliydi ama sonra bir şeyler ters gitti herhalde. Zamanında çok para verip almıştım ama o kadar sıkıcıydı ki, bitiremedim.

Sizi hayal kırıklığına uğratan oyun nedir?

RDR 2 oldu. DRM sağ olsun daha oynayamadan çekmediğim çile kalmadı. Başladıktan sonra da yıllardır FPS oynayan biri olunca bayağı bir afalladım ve açıkçası sonraki süreçte de pek alışamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…