Sizin de uykularınız kaçtı mı?

Itechin.g

Megapat
Makaleler
3
Dostlarım 23 yaşındayım, daha önce hiç bu kadar umutsuz, canım sıkkın hissetmedim. Ölenlerim oldu, en sevdiğim dostlarımla aram bozuldu başıma belki bir sürü şey geldi ama hepsinden aman be diyerek sıyrıldım. Bu sefer olmuyor be dostlarım, uykum gelmiyor, yarını, 1 hafta sonrasını, 1 ay sonrasını, 1 yıl sonrasını düşünmekten uyuyamıyorum. Zaten kaç gündür stresten saat gece 3/5 arası anca uyuyordum. Bundan sonra iyice haram olacak gibi duruyor.

Az önce moralim çok bozuktu ancak biraz dua ve namaz ile hafiflettim. Eğer Müslüman iseniz denemeniz gereken aktivitedir hocam tüm sıkıntınız gidiyor.

Aynısı, kötü değilim ama iyi de hissetmiyorum. Geleceğim için umutsuzum ve yalnız hissediyorum. İntihar eden, ölen ve kavga ettiğim yakınlarım oldu ama ilk kez böyle hissediyorum. Sanırım kestiremediğim uzun bir süre gözüme düzgün uyku girmeyecek. Umarım iyi günler görürüz.

Öncelike başın sağolsun. Biz bazı kesimler şuan da kötü bir hayat geçireceğimizi biliyoruz. Normal yaşadığın şeyler. Arka arkaya millet olarak da kötü şeyler yaşadık ve sen baya nasiplenmişsin. Psikoloğa görün derim. Konuşmak iyi gelir.

Kılıçdaroğlu adaylığını açıkladığından beridir uykularım kaçık.

Atatürk ileri görüşlü olamamış bir konuda. Türk milleti aptaldır, çoğu zaman. Türk milleti objektif ve mantıkçı değildir, duygusaldır. Bu sebeple kaybettik.

Ama kurulu düzenim, beni bağlayan bir şeyim yok. Zamanım bol, maddiyat noktasında da fena değilim. Okurum okulumu, çeker giderim. Bayramda gelirsem gelirim. Daha düzelmesi zor ülkenin.

Eşikte ya da boşlukta gibi hissediyorum. 1 saniye sonra dahi ne olacağını kestirmek imkansız geliyor. Onun dışında yaşadığım yer genel olarak - yaklaşık %70 ile - şehrimdeki en CHP'li yerlerden birisi olduğu için kutlama adı altında silah sesleri duymadım, bu yüzden bundan mutluyum.

Yine de bu boşluk hissi, onu göz ardı etmemi imkansızlaştırıyor. "Buraya kadar mıydı?" demekten kendimi alıkoyamıyorum. Kötüyüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda muhtemelen herkes böyle hocam, hem korona döneminde hem son 1 sene içerisinde sevdiğim insanları kaybettim açıkçası üzülmedim(şükür akrabalarımdı ama atlatamayacağım kadar yakınlarım değildi), iyi insanlar bu hayatta fazla kalmıyorlar ne de olsa. Ama biraz olsun bir şeyler iyiye gitsin be artık, dertleşelim diye açtım konuyu zaten elimizde konuşmak dertleşmek dışında yapılabilecek pek bir şey kalmadı.

Hocam yapacak bir şey yok cidden... Mecbur katlanacağız. İsterseniz yazın ben okurum ve size yardımcı olmak isterim. Yani elimden gelen en fazla bu sizin için... Ayrıca dediğim gibi psikoloğa görünün. Psikolok kötü bir şey değil. Eminim onunla konuşmanız çok iyi olacaktır sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…