Skoda Yeti alınır mı?

Hocam Km'si derken tam anlayamadım, tamam yani fazla olması kötü ama bu ne gibi sorunlara yol açabilir sizce? Hiç mi alınmaz? İlk arabam olacağı için bu konularda cahillim biraz kusura bakmayın

KM'si yuksek aracin ariza verme sansi da daha fazladir. Mekanik parcalar neticede ne kadar eskirse ne kadar uzun kullanilmissa o kadar omrunden gider. He bu aldin hemen ariza verecek demek degil sadece sansini artirir. Ayrica arac sahibinin ne kadar hor kullandigina da bagli tabi. Ancak bunu bilemeyeceginiz icin ne kadar az km olursa o kadar iyi olur tercihen 150K civarinda olursa daha iyi.

Bence bir Mokka modellerini inceleyin. İçi çok geniş değil SUV araca göre ama gayet yeterli. Performansı fena değil. Otomatik şanzımanı da 6 ileri geçişleri güzel. Belki CVT şanzımanlı Qashqai'de olabilir. Atmosferik araç ve LPG ile uyumu iyi diye biliyorum. İlla ki Yeti alacaksanız 1.4 TSI modeli yerine dizel motoruna yönelin bence. Aracın yaşını düşündüğümüzde ve 1.4 TSI modeli devreye LPG ile girince insan soruşturuyor. Çünkü turbolu bir motor ve her LPG'ye gelmiyor. Ustalık istiyor LPG işi de turbolu motorlarda.

Arkadaşlar bahsettiğim skodayı satın aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu anlık memnunum çok seri bir araba kalkışlarda falan

Arkadaşlar bahsettiğim skodayı satın aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu anlık memnunum çok seri bir araba kalkışlarda falan
Yeti bizde de var, 1.6 TDI olanı. Tasarımı dışında memnunuz ancak tasarım olarak bence SUV'den ziyade ticari bir araca benziyor Yeti. Zaten günümüzde yerini Karoq modeline bıraktı şuan. Sizin aracınız 1.4 TSI'mı hocam?

Yeti bizde de var, 1.6 TDI olanı. Tasarımı dışında memnunuz ancak tasarım olarak bence SUV'den ziyade ticari bir araca benziyor Yeti. Zaten günümüzde yerini Karoq modeline bıraktı şuan. Sizin aracınız 1.4 TSI'mı hocam?
evet 1.4 TSI 122 HP 2013 modeli

Yeni konular

Geri
Yukarı